Salonų valymas Kaune

Salonų valymasAutomobilių salonų valymas

Nors automobilio salono valymas nėra būtina ar privaloma procedūra automobiliui, tačiau kiekvienas, turintis automobilį su automobilio salonų valymu yra susidūręs. Kuo daugiau automobilis naudojamas, tuo dažniau jam reikalingas salono valymas. Salono valymas bus reikalingas net ir tuo atveju jei automobilis iš viso nebus naudojamas. Aišku pastaruoju atveju, labai minimalus. Nors iš esmės automobilio saloną galima išsivalyti pačiam, tačiau esant ypatingiems atvejams (suliejus ar ištepus automobilio salono medžiagas kokiu nors skysčiu ir t.t.) ar norint iš esmės išsivalyti automobilio saloną geriausiai kreiptis į automobilio salonų valymo paslaugų teikėjus. Pačiam šį, ne itin malonų darbą atlikti reikės gan nemažai laiko, o neturint specialių priemonių idealiai to padaryti nepavyks. Automobilių salonų valymo kaina priklausys nuo tokias paslaugas teikiančiųjų įkainių ir pačio automobilio salono užterštumo. Ko gero bent minimalai automobilio salono valymas kainuos nuo 10 €. Nors ir nevertėtų tikėtis, kad tokia paslauga bus vos keli eurai, patartume kreiptis į tokias paslaugas teikiančius specialistus, nes jie tai padarys greičiau, nei Jums patiems išeitų ir kokybiškiau.
Jei Jūsų automobiliui prireikė salono valymo, paprasčiausias būdas greitai ir patogiai susirasti reikiamą autoservisą ar meistrą - pateikti užklausą sistemoje automobiliuremontas.com. Pateikus užklausą akimirksniu apie Jūsų ieškomą paslaugą sužinos visi automobilių salono valymo paslaugas teikiantys servisai/meistrai iš tų vietovių, kurias nurodysite teikdami užklausą. Gavę užklausas servisai/meistrai Jums pasiūlys atvykimo laiką, kainą arba tiesiog susisieks su Jumis. Taigi Jums nereikės gaišti laiko servisų/meistrų kataloguose ieškant būtent automobilių salono valymo paslaugas teikiančių ir klausinėti: ar priimtų ir kada.
Jūsų pateiktą užklausą visi, Jūsų pasirinktose veiklos zonose esantys ir automobiliuremontas.com sistemoje registruoti automobilių salono valymo paslaugas teikiantys servisai/meistrai gaus elektroniniu paštu ir sms žinute. Apie atvykimą Jus informuos pasirinktinai: e. paštu, sms ar skambučiu, o Jums beliks tik pasirinkti Jūsų manymu tinkamiausią automobilių salono valymo paslaugos teikėją pagal kainą, tinkamą laiką, pavadinimą ar vietovę.

MANE DOMINA:

AUTOMOBILIŲ PERVEŽIMAS

Automobilių servisai:

MB AUTASA

Automobilių kėbulų remonto sprendimai, draudiminių įvykių administravimas

Kauno miesto sav., Kaunas,
Chemijos g. 29K
Darbo laikas: I-V 8:00-19:00
+37065570770
Interneto svetainė
Siųsti užklausą
 • Automobilių pervežimas
 • Kompiuterinė gedimų diagnostika
 • Automobilių stiklų remontas / keitimas
 • Šviesų reguliavimas, žibintų remontas
 • Elektros lempučių keitimas
 • Salono valymas, plovimas, poliravimas
 • Kėbulų remontas
 • Duslintuvų remontas
 • Važiuoklės remontas
 • Ratų suvedimas
 • Kondicionierių remontasĮrašai 1 - 1 iš 1