Automobilių stiklų remontas, stiklų keitimas Vilniuje

Stiklų keitimas Automobilių stiklų keitimas

Keisti arba remontuoti automobilio stiklą dažniausiai prisireikia dėl kelių priežasčių: arba stikllas įskilo nuo priešpriešais atvažiuojančio automobilio ratų pakelto akmenuko, arba tokią pačią „niekšybę“ padarė ta pačia kryptimi priekyje važiuojantis automobilis. Ypač dažni tokie atvejai keliuose su žvyro danga. Patarimas būtų tokiais keliais važiuoti pačiam lėčiau, sulėtinti ir pasitraukti daugiau į kelio kraštą prasilenkiant su priešais atvažiuojančiu automobiliu, o taip pet laikytis didesnio atstumo nuo ta pačia kryptimi važiuojančio automobilio. Šiais laikais stiklų remonto technologijos leidžia suremontuoti automobilio stiklą iki tam tikro lygio pažeidimų, nekeičiant seno stiklo nauju. Prekybininkai pakankamai gerai išvystę aptarnavimo tinklą šiomis automobilio detalėmis, tad ir autoservisuose atliekančiuose stiklų keitimo/remonto paslaugas, defektuotą stiklą pasikeisti nauju nėra problema. Automobilio stiklo keitimo kaina nėra didelė, priklausomai nuo automobilio modelio gali būti nuo 50 eurų. Automobilių stiklų keitimas nėra daug laiko užimantis procesas ir dažniausiai trunka apie pora valandų. Aišku keisti ar remontuoti automobilio stiklą pačiam tikrai nepavyks, nes šis darbas reikalauja specialių žinių ir įrankių. Kadangi priekinio stiklo defektas ne tik gali būti vairavimo diskomforto reiškinys, bet ir turėti įtakos vairavimo saugumui, todėl atsiradus stiklo defektui patartina kuo greičiau pakeisti automobilio stiklą arba jį suremontuoti.
Jei Jūsų automobiliui reikalingas stiklo keitimas arba stiklo remontas, paprasčiausias būdas greitai ir patogiai susirasti reikiamą autoservisą ar meistrą - pateikti užklausą sistemoje automobiliuremontas.com. Pateikus užklausą akimirksniu apie Jūsų ieškomą paslaugą sužinos visi automobilių stiklų keitimo/remonto paslaugas teikiantys servisai/meistrai iš tų vietovių, kurias nurodysite teikdami užklausą. Gavę užklausas servisai/meistrai žinodami automobilio markę, modelį, pagaminimo metus, patys įvertins savo galimybes dėl Jūsų automobilio stiklo keitimo/remonto ir Jums pateiks pasiūlymą, atvykimo laiką arba tiesiog susisieks su Jumis aptarti problemos detaliau. Taigi Jums nereikės gaišti laiko servisų/meistrų kataloguose ieškant būtent stiklų keitimo/remonto paslaugas teikiančių, klausinėti: ar priimtų ir kada. Jūsų pateiktą užklausą visi, Jūsų pasirinktose veiklos zonose esantys ir automobiliuremontas.com sistemoje registruoti automobilių stiklų keitimo/remonto paslaugas teikiantys servisai/meistrai gaus elektroniniu paštu ir sms žinute. Apie atvykimą Jus informuos pasirinktinai: e. paštu, sms ar skambučiu, o Jums beliks tik pasirinkti Jūsų manymu tinkamiausią automobilių stiklų keitimo/remonto paslaugos teikėją pagal kainą, pavadinimą ar vietovę.

MANE DOMINA:

Automobilių servisai:

Automobilių stiklų servisas

Stiklai yra keičiami pagal gamintojų nurodytas technologijas, naudojant aukštos kokybės medžiagas bei specialiai tam skirtus įrankius. Galime suremontuoti ar pakeisti bet kurį, bet kokios markės ar modelio transporto priemonės stiklą. Su kiekvienu klientu dirbame individualiai. Galime iš kliento paimti automobilį ir jį sutvarkę pristatyti į vietą, kad klientas patirtų kuo mažiau nepatogumų.

Vilniaus miesto sav., Vilnius,
Kareivių g. 2g
Darbo laikas: I-V 8.00-17.00
+37068620889
Interneto svetainė
Siųsti užklausą
  • Automobilių stiklų remontas / keitimas

UAB Evelkas

Stiklų keitimas ir remontas Vilnius | Automobilio priekinio stiklo keitimas, automobilio galinio stiklo keitimas, automobilio šoninių stiklų keitimas, automobilio stiklų sandarinimas, automobilių stiklų taisymas / remontas, priekinio stiklo įdaužų tvarkymas, veidrodėlių klijavimas, automobilių stiklų tamsinimas, auto stiklų perklijavimas.

Vilniaus miesto sav., Vilnius,
Lakūnų g. 30
Darbo laikas: I - V 8:00-18:00, VI 9:00-13:00
(8-5) 274 1111
Interneto svetainė
Siųsti užklausą
  • Automobilių stiklų remontas / keitimas


Įrašai 1 - 2 iš 2